ÜCRETSİZ DEMO İÇİN TIKLAYINIZ
Image612 Image616

PTZ App

EZMeetUp

VC PLAYER

Kablosuz Sunum

Video konferans yönetim yazılımı

Video Konferans Yazılımlar

videokonferansezmeetup

EZMettup Video Konferans programı ile her zaman, her yerden görüntülü video konferans yapabilmenizi sağlar.

Gelişmiş ve kolay kulanımlı arayüzü sayesinde Iphone, Android, tablet, PC, MAC ortamlarından da oda tipi video konferans sistemlerine bağlanmanızı, döküman paylaşımı, toplantıları kayıt  etmenizi  sağlar.

Apple Store ve Android Market ten kolayca indirerek saniyeler içinde konferansa katılmak artık elinizde.

EVC serisi ürün ailesinin rakiplerinden açık ara önde olduğu konulardan birisi de toplantı kayıt özelliğidir.

Artık toplantılarınız, eğitimler, sertifika programları, ameliyatlar  ve ders kayıtlarınız daha sonra izlemek istediğinizde Full HD 1080P görüntü ve ses kalitesi ile  kumanda da sadece tek tuş  yapılacaktır.    

Toplantılar isterseniz USB  veya ISCSI(Network storage) üzerine  video-ses ve  sunumlar hep birlikte kayıt edilebilir. 1 saatlik toplantı 0,7 GB yer kaplamaktadır.

Kayıt edilen toplantılar ister iseniz EVC sistemleri üzerinden direk izlenebildiği gibi VCPlayer ile PC/MAC ile de izlenebilir, videolar üzerinde değişiklikler yapılabilir, otomatik oalrak Youtube, Google Drive ile paylaşılabilmektedir.

videokonferanstoplantkayt videokonferansezshare

Aver  Video Konferans döküman paylaşımı sayesinde VGA, HDMI üzerinden kablolu sunum paylaşabildiğiniz gibi , kablosuz olarak da sunum paylaşımı yapmanızı sağlayan EzShare programı ile ilave bir cihaza yatırım yapmadan ve masanızda kablo kirliliği olmadan da sunum yapabilirsiniz.

videokonferansezdraw

EZDraw

Tabletler ile kablosuz sunum paylaşım özelliği sayesinde toplantı sırasında diğer bölgelere tabletinizdeki görüntüleri paylaşabilir, üzerinde işaretleme ve değişiklik yapabilrisiniz. Bir toplantıda aynı anda 10 tablet birlikte çalışabilir.

Videokonferanstnetim

IT yöneticileri için büyük kolaylık sağlayan Oda tipi video konferans sistemlerimiz ; kullanıcı dostu, kolay anlaşılır menüleri  ve Türkçe Desteğine sahip  web kontrol paneli ile çok kolay bir şekilde yönetilmektedir.  

Arama başlatma veya sonlandırma, son aranan numaralar, telefon defteri, toplantının  kayıt edilmesi , kameranın yönetilmesi, sunum paylaşımına kadar tüm özellikler uzaktan da dahil olmak üzere IP üzerinden bağlanılarak PC /Tablet veya akıllı telefon ile yönetilebilir.

VC 320 ve VC 520 USB Profosyonel Video Konferans Kamera-Mikrofon-ses sistemi çözümlerimizin  detaylı ayarlarının yapılmasını sağlayan, Streaming( canlı yayın) özelliğini destekelyen yazılım sayesinde her türlü toplantı odası için en ideal ses ve görüntü ayarlanabilir.

ptzapp Averturkey
 
DBS TEKNOLOJİ SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. info@aver.com.tr Barbaros Mah. Akzambak Sok No :3 Uphill Towers A Blok Kat24 D 137 Ataşehir İstanbul Tel: +90 216 266 67 16 Fax: +90 216 688 13 55 dbs_main dbs_main