ÜCRETSİZ DEMO İÇİN TIKLAYINIZ

NEDEN AVER VİDEO KONFERANS ALMALIYIM ?

Aver daha fazla özellik içermesine rağmen rakiplerinden çok daha uygun maliyetler ile çözümler  üretir. Diğer video konferans üreticileri hem ürün  hem de bakım-servis maliyetleri  olarak çok pahalıdır.

Aver küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlara ürün portfoyündeki çözümler  ile mükemmel video konferans sistemleri oluşturur. Aver, müşterilere hem bütçesel hemde teknolojik olarak zamanımızın tüm özelliklerini içerir.

En Uygun Maliyetli Video Konferans Sistemi

screenshare1

Toplam sahip olma maliyeti olarak rakiplerinden en az 2 kat daha uygundur.

Aver Video Konferans çözümleri diğer tüm üreticilerin oda tabanlı video konferans çözümleriyle uyumlu olduğundan video konferans sistemlerini  yaygınlaştırmak isteyen işletmelere kullanımı kolay, Türkçe menülere sahip ve düşük maliyetlerle çözümler sunuyor.

En Son Teknolojileri İçerir

Aver Video Konferans sistemlerinde  mevcut tüm iletişim, görüntü ve  ses teknolojileri mevcut olduğu gibi yeni nesil teknolojiler de beraberinde gelmektedir. Örneğin h.323, SIP, Mpeg Ses, H.264 High Profile, H.265, SVC teknolojileri de tüm sistemlerde desteklenmektedir.

Akıllı telefon ve tabletler üzerinden de sistemin kumanda olmadan yönetilmesini sağlayan VC Link yazılımı ücretsiz sunulmaktadır.

1080P Görüntü Kalitesi

Aver Video Konferans sistemlerinin hepsi 1080p görüntü kalitesini desteklemektedir.

Diğer firmalar ,  1080P ye göre tam 2 kat daha az kaliteli olan  720P ürünler sunmakta ve 1080P ye yükseltmek için ilave yazılım lisansları istemektedir.

18x Optik Kamera

Video Konferans sisteminin en önemli bileşenlerinden birisi olan kamera ve sahip olduğu zoom değeri en çok dikkat edilmesi gereken ayrıntıdır.
Aver rakiplerine göre % 60 ile 500% arasında daha yüksek zoom değeri olan kamera ile çözüm sunmaktadır.
Ayrıca birçok markada bulunmayan  ve Aver kameraların desteklediği  kameranın ters takılabilme özelliği sayesinde  toplantı odasındaki kurulum ve görüş açısını en uygun hale getirir.

Kullanıcı Dostu Türkçe Menü ve Web Arayüzü

Aver Video Konferans sistemleri, kumandasının kolay kullanım özelliği yanında ekranda çıkan menülerinin Türkçe olması kullanıcının sisteme kolayca adapte olmasını sağlamaktadır.  
Operasyon anlamında da Bilgi İşlem ekibinin kurulum, bakım için kullandığı WEB arayüzü Türkçe' dir. Hem sistemlerin eğitim süresi çok kısa hem de anadili olduğundan personel tarafında çok kolay yönetilir.

5 YIL Garanti Süresi

Aver,  Video Konferans sektöründe 5 YIL garanti veren tek firmadır. Bunun nedeni de AVER ürünlerinin kaliteli olması ve ARGE destekli üretimden kaynaklanmaktadır.

5 YIL garanti hem donanım hem de yazılım güncellemelerini içermektedir.

Diğer markalarda  ise 1 sene  yazılım-donanım  veya 2 sene donanım-1 sene yazılım garantisi gelmekte, daha sonraki yıllar için donanım ve yazılım güncelemeleri için yüksek ücret ödemek zorunda kalınmaktadır.

Toplantı Kayıt Özelliği

Aver Video Konferans sistemlerinin hepsinde kayıt özelliği ücretsiz gelmektedir.
İster iseniz karşılıklı diğer bölgeler ile görüşme yapar iken kayıt yapabileceğiniz gibi, ister iseniz video konferans görüşmesi yok iken de toplantılarınızı kayıt altına alabilirsiniz.
Bu kayıtlar sırasında görüntü, ses ve bilgisayarınızdan paylaştığınız tüm veriler eşlenik oalrak kaydedilmektedir. Daha sonra bu görüntüleri bilgisayarınıza da aktarılmasını sağlayan Aver VC Player yazılımı da ücretsiz gelmektedir.  

Kolay Kurulum

Aver Video Konferans sistemlerinin kurulumu çok kolaydır. Tak ve çalıştır özelliği sayesinde, Sistem üzerinde ve kablolardaki renkler ile yönlendirme sayesinde bağlantılar çok kolay yapılmaktadır. Tüm sistemin kurulması 5 dakika içinde gerçekleşmektedir.

Çoklu Konferans Özelliği ( MCU)

Aver Video Konferans aynı anda 4,6,8 ve 10 bölge, şube, firmanın karşılıklı görüşme yapmasını sağlayacak MCU özelliğini içerir.

Sadece noktadan noktaya değil daha çok katılımcılı toplantılar içinde çözümler sunmaktadır.

Mobil Cihaz Desteği

Aver Video Konferans ,  kendi geliştirdiği EZMeetup yazılımı sayesinde Iphone,Ipad,android,PC ve MAC tabanlı video konferans yazılımlarını da desteklemektedir. Böylece mobil olan tüm katılımcıların da  oda tipi toplantıya katılımı sağlanmaktadır.


2. Ekran Desteği

Aver,  Video Konferans ürünlerinde 2. Ekran desteği ücretsiz gelmektedir. Bu sayede konuşan kişiler 1. ekranda prezensayonlar 2. ekranda görüntülenebilir ve toplantının takibi daha kaliteli olur.

Diğer markalarda  ise 2. ekran desteği için  ücret ödemek zorunda kalınmaktadır.

priceismistake id7201080p id3601080p avervideokonferansmobil NedenAver Image314 Image315 Image316  Image318 Aver Video ve resim
Aver Başlıklar oVideo Konferans Nedir ?oAVER ÖzellikleroAVER ÜrünleroTV StandoUSB VC 520oAVER EVC 130PoAVER EVC 300oAVER EVC 900 oAVER EVC 150oAVER EVC 350oAVER EVC 950oTeknik Destek oBayii GirişioDemo İsteği
[][][][]
averkamera18xzoom
 
DBS TEKNOLOJİ SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. info@aver.com.tr Barbaros Mah. Akzambak Sok No :3 Uphill Towers A Blok Kat24 D 137 Ataşehir İstanbul Tel: +90 216 266 67 16 Fax: +90 216 688 13 55 dbs_main dbs_main